українська російська англійська
Сумчани - призери чемпіонату світу з карате
12.06.2012 | 15:20
Сумська ОДА

Сумські спортсмени посіли призові місця в чемпіонаті світу з карате серед дорослих та ветеранів під егідою Всесвітнього союзу Федерації карате (WUKF).

Як повідомив начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Олександр Стрельченко, у змаганнях, які проходили в місті Ірвайн (Шотландія), команди національних федерацій карате з 21 країни світу розіграли нагороди чемпіонату.

За його словами, наші земляки гідно представили Сумщину. Дебют команди Української асоціації карате «Госку Рю Будо», яка півроку тому була зареєстрована в м. Суми, вийшов яскравим: 11-те місце з 38-ми національних федерацій та 8-ме місце серед усіх країн-конкурсантів.

Як стало відомо, сумчанка Олександра Лозова в розділі «ката» увійшла до п’ятірки найкращих, Марія Бондаренко у розділі «куміте» у ваговій категорії до 55 кг здобула срібну нагороду.

Багаторазовим переможцем у спарингу «куміте» до 60 кг став Ігор Угніч. Він же у суперфіналі «Best of the Best», де можуть брати участь чемпіони Європи у різних вагових категоріях, у першому поєдинку переміг румуна Влада Іорга (категорія до 75 кг), у півфіналі – португальця Мауро Хернандеса (понад 80 кг), у фіналі одержав перемогу над румуном Крістіаном Попом (до 70 кг).