українська російська англійська
На Луганщині з'явився ще один дитячий будинок сімейного типу
12.06.2012 | 17:20
Луганська ОДА

На початку червня в Луганській області з’явився ще один дитячий будинок сімейного типу. де виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

За даними служби у справах дітей Луганської облдержадміністрації, на початок року в області функціонувало 15 дитячих будинків сімейного типу, з яких 4 було створено у 2011 році. Впродовж січня-травня 2012 року було створено 2 дитячих будинки сімейного типу в м. Рубіжне та муганськ.

На початку червня 2012 року створено ще один – 18-тий - дитячий будинок сімейного типу в м. Красний Луч.

Сім’я Севрюкових з м. Красний Луч, маючи своїх рідних двох дітей, 21 червня 2010 р. створила прийомну сім’ю та впродовж двох років взяла на виховання 3 дітей, позбавлених батьківського піклування. Прийомні батьки створили належні умови для утримання та виховання прийомних дітей. У дітей є можливість розвивати свої творчі здібності, віддавати перевагу улюбленим заняттям, повноцінно відпочивати та розвиватись.

Набувши досвід виховання дітей, позбавлених батьківського піклування, на початку весни 2012 року родина Севрюкових виявила бажання створити на базі своєї родини дитячий будинок сімейного типу.

Згідно рішення виконавчого комітету Краснолуцької міської ради від 01.06.2012 створено дитячий будинок сімейного типу Севрюкових, в який влаштовано двох дітей, позбавлених батьківського піклування.  Дуже важливим є той факт, що до родини Сєврюкових влаштовано двох дівчаток з однієї сім’ї.

Фінансування дитячих будинків сімейного типу здійснюється з державного бюджету. На одну дитину батьки отримують соціальну допомогу у розмірі 2 прожиткових мінімумів та грошове забезпечення за надання соціальних послуг у розмірі 35 % від 2 прожиткових мінімумів.

 

версія для друку