українська російська англійська
На доступне житло для Сумщини передбачено з Держбюджету понад 25 млн. грн.
13.06.2012 | 09:29
Сумська ОДА

На реалізацію програми здешевлення вартості іпотечних кредитів для Сумщини передбачено з Держбюджету більше 25 мільйонів гривень. Про це йшлося під час наради щодо здешевлення вартості іпотечних кредитів.

«Соціальні ініціативи спрямовані на підвищення стандартів життя людей. Одним із найважливіших завдань влади є розв’язання житлової проблеми шляхом здешевлення іпотеки», – наголосив перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Чернявський.

Він переконаний, що практична реалізація програми пожвавить житлове будівництво на Сумщині, дозволить залучити у будівельну галузь додаткові ресурси та забезпечити квартирами людей, які потребують поліпшення житлових умов, шляхом відшкодування державою частини процентів за кредитами.

Віктор Чернявський повідомив, що в регіоні більше 100 громадян виявили бажання отримати іпотечні кредити.

Міжвідомчою комісією при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України затверджено перелік з 9-ти житлових будинків. Тож у рамках реалізації програми на Сумщині громадяни можуть придбати на вигідних умовах 351 квартиру. Окрім того, надано пропозиції щодо включення до програми 3-х житлових будинків зі 154 квартирами, в яких може бути придбано житло із залученням коштів Державного бюджету, передбачених для здешевлення вартості іпотечних кредитів.

Банківські установи також готові долучитися до програми та піти назустріч людям. Зокрема, філія Сумського обласного управління Ощадного Банку проводить безкоштовні консультації серед населення. За словами заступника начальника управління з роздрібного бізнесу Любові Тараненко, громадяни можуть звернутися за телефонами «гарячої лінії»: 67-95-22, 67-56-23, 67-56-45 та отримати роз’яснення фінансового характеру стосовно участі у програмі здешевлення іпотечного кредитування. Такою можливістю уже скористалися майже 200 осіб.

 

версія для друку