українська російська англійська
Через Інтернет реалізовано понад 658 тис. залізничних квитків
13.06.2012 | 10:44
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

Системою бронювання і продажу квитків на потяги через мережу Інтернет користується все більше пасажирів. Впродовж 2012 через он-лайн системи уже було реалізовано понад 658 тис. квитків.

Тенденція росту популярності послуги спостерігається з року в рік – протягом 2009 року пасажирами було придбано через Інтернет близько 83,5 тис. квитків, в 2010 – 132,5 тис. З початку впровадження послуги в 2008 році в мережі придбали понад 1,5 млн квитків. На сьогодні 2,32 % квитків від загального продажу оформляється через мережу Інтернет. Для порівняння на авіаперевезеннях через мережу Інтернет оформляється 7-10% квитків.

Нагадаємо, що 17 травня Укрзалізниця впровадила в дослідну експлуатацію власну систему продажу проїзних документів через Інтернет у пасажирських перевезеннях.

Пасажири мають можливість скористатися новою системою продажу квитків через електронні канали обслуговування на офіційному сайті Укрзалізниці в розділі меню «Пасажирам» або за прямим посиланням http://booking.uz.gov.ua/. У режимі он-лайн можна обрати маршрут, дізнатися про наявність місць на потрібну дату, а також сплатити вартість проїзду. 

Нова система має комфортний інтерфейс користувача для формування маршруту і дозволяє пасажирам оплатити через мережу Інтернет обрані проїзні документи практично усіма діючими в Україні платіжними інструментами безготівкових розрахунків фізичних осіб. Зокрема, НСМЕП, VISA, MasterCard, Webmoney.

 

 

версія для друку