українська російська англійська
Мінінфраструктури розробляє новий законопроект про автомобільний транспорт за європейським зразком
15.06.2012 | 18:16
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Українське законодавство щодо автомобільного транспорту буде приведено до європейських норм та стандартів – Міністерство інфраструктури України, на виконання підпункту 178.4 пункту 178 Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка, ефективна держава», затвердженого Указом Президента від 12.03.2012 № 187/2012, розробляє нову редакцію закону «Про автомобільний транспорт».

Основна вимога до нового законопроекту – відповідність його положень законодавству Європейського Союзу щодо регулювання у сфері автомобільного транспорту. Нині фахівці Мінінфраструктури створють робочу групу, яка займатиметься написанням законопроекту. Щоб урахувати пропозиції та зауваження усіх зацікавлених відомств та установ, Мініфраструктури звернулось до інших міністерств, профспілкових і профільних громадських організацій та асоціацій автоперевізників з проханням визначити та надати кандидатури кількох спеціалістів для включення до складу робочої групи.

Задля оперативного формування нової редакції законопроекту Мініфраструктури звертається до зацікавлених відомств з проханням надати до 22 червня 2012 року свої пропозиції щодо можливої структури законопроекту та його змісту у вигляді порівняльної таблиці, безпосередньо самого законопроекту, а також пояснювальної записки до запропонованих змін. Після опрацювання усіх пропозицій, що надійдуть на адресу Департаменту автомобільного транспорту Мінінфраструктури, відбудеться перше засідання робочої групи.

Кандидатури фахівців та пропозиції слід надіслати в електронному вигляді на адресу: dubas@avtotrans.gov.ua, або mitin@mtu.gov.ua.

Контактні особи – Дубас Роман Іванович та Мітін Михайло Михайлович, (тел. 351-49-40 або 351-48-99).

 

 

версія для друку