українська російська англійська
Залізниці України перевезли майже 185 млн. вантажів
18.06.2012 | 12:24
Прес-служба ДЕРЖАВНої АДМІНІСТРАЦІї ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ

Впродовж 5 місяців поточного року залізничним транспортом перевезено 184,7 млн. тонн вантажів, що практично відповідає рівню минулого року (99,4%).

Зокрема, у внутрішньому сполученні залізничники перевезли більш ніж 94 млн. тонн, що становить 95,2% до аналогічного періоду минулого року. Зменшення відбулося за рахунок чорних металів, хімічних та мінеральних добрив, мін будматеріалів, брухту чорних металів, зерна та продуктів помелу.

В імпортно-експортних перевезеннях спостерігається зростання обсягів вантажних перевезень. Зокрема, обсяги імпортних перевезень збільшилися на 19,2% та за підсумками 5-ти місяців склали 14,23 млн. тонн – за рахунок кам’яного вугілля, нафти та нафтопродуктів, руди залізної та марганцевої, коксу, мін будматеріалів, цементу та солі. Експортні перевезення зросли на 10,9%, за рахунок руди залізної, марганцевої, руди кольорової, сірчаної сировини, хімічних та мінеральних добрив, зерна та продуктів помолу, коксу, брухту чорних металів, мінбудматеріалів.

За підсумками січня-травня 2012 р. на 17,9%  зменшився також обсяг транзиту. Падіння відбулося за рахунок нафти та нафтопродуктів, руди залізної та марганцевої, руди кольорової, сірчаної сировини, кольорових металів та виробів з них, лісу та лісних вантажів, хімічних та мінеральних добрив, брухту чорних металів, солі.

Довідково.

Інвентарний парк найбільш затребуваного рухомого складу – піввагонів "Укрзалізниці" складає 58,2 тис. піввагонів. Крім того, 32 тис. піввагонів належать вітчизняним підприємствам, які частково або повністю забезпечують своє виробництво власним вагонним парком.

 

 

версія для друку