українська російська англійська
Фан-зону Донецька відвідали близько 140 тисяч гостей
18.06.2012 | 12:56
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

За 10 днів роботи фан-зону Донецька відвідали вже 138,5 тис. уболівальників. У перший день матчу - 8 червня - територія для уболівальників прийняла понад 7 тисяч людей. Найбільшу кількість гостей фан-зони зафіксовано в дні матчів збірної України - 11 червня - 45 тис. і 15 червня - 40 тис. Про це повідомив мер Донецька Олександр Лук'янченко.

    Територія для уболівальників розрахована на одночасне перебування 50 тис. людей, обладнана 35 точками харчування і продажу сувенірної продукції.

    Лук'янченко додав, що з початку роботи у межах фан-зони було випито 23 351 літр пива.

    Для всіх фанатів і любителів футболу представлено нові проекти Донецька - група аніматорів барабанщиків, молодіжний проект електронної музики і черлідери, проект  "Світові хіти ХХ століття з Міланою" і шоу-балет  "Мон Етуаль".   Родзинкою для іноземних фанатів стали колоритні анімаційні фолк-програми і виступи відомих фолк-колективів міста - "Два з половиною куми",  "Волюшка",  "Озорные наигрыши", козацькі пісні у виконанні Геннадія Дибовського.

    З 11 червня працює спортивний сектор фан-зони, де проходять числені вікторини і конкурси від офіційних спонсорів УЄФА. Заходи проходять у дні матчів 11, 15, 19, 23 і 27 червня. Всі бажаючі можуть взяти участь у турнірах із футболу, стрітболу, бліц-турнирах із шашок і шахів.

    Ключовою подією фан-зони став традиційний перегляд матчів Євро-2012 на найбільшому екрані регіону - 125 кв. метрів. А з 16 червня уболівальники можуть дивитися два матчі Євро-2012 одночасно.

 

 

версія для друку