українська російська англійська
На дороги Буковини передбачено 54,7 млн. грн.
19.06.2012 | 09:24
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОДА

На цей рік Укравтодором для Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області передбачено 54,7 млн. гривень. Про це повідомив під час традиційної понеділкової селекторної прес-конференції начальник Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області Ігор Гах. Він додав, що з обласного бюджету на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення виділено 5, 6 млн. гривень.

За словами Ігоря Гаха, з початку року на Буковині ліквідовано 35 тис. 459 м² ямковості, вирубано 198 км порослі на площі 607 тис. 970 м², поновлено горизонтальну розмітку на 218 км доріг, розмітку «зебра» поновлено на 240 пішохідних переходах. Також упродовж звітного періоду в області встановлено та замінено 309 дорожніх знаків, встановлено 301 напрямний стовпчик, відремонтовано майже 10 км огородження, відновлено майже 43 км кюветів, пофарбовано 636 шт. стійок і дорожніх знаків, спрофільовано 867 км гравійного покриття і 118 км узбіччя, пофарбовано 19,6 км металевого огородження.

Водночас, відзначив Ігор Гах, загальна потреба області у коштах на будівництво, ремонт та утримання доріг загального користування складає понад 300 млн. гривень. «Питання будівництва, ремонту та експлуатаційного утримання доріг загального користування, а головне – приведення їх до належного стану перебуває на постійному контролі крайової виконавчої влади, - сказав начальник Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області. - Тому обласна державна адміністрація звернулася до Укравтодору з проханням передбачити додатковий фінансовий ресурс для буковинських доріг на суму близько 314 млн. гривень».

 

версія для друку