українська російська англійська
Микола Азаров: Україна перемогла скептиків і недругів, які бажали провалу Євро-2012
20.06.2012 | 10:51
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Микола Азаров висловив впевненість, що збірна України здатна перемагати найсильніших суперників.

«Учора українська збірна завершила участь у чемпіонаті Європи. Наші хлопці боролися самовіддано. До останньої хвилини намагалися вирвати перемогу. Я впевнений, що збірна України здатна перемагати найсильніших суперників», - наголосив Глава Уряду, зауваживши, що однак «спорт є спорт, у ньому, як і в житті, є все: і везіння, і випадковості, і помилки, і несправедливість». Тому, за його словами, не потрібно  робити трагедію з того, що українська збірна у поєдинку з Англією не здобула перемогу.

Микола Азаров підкреслив, що головна перемога України, як сказав Президент УЄФА Платіні, вже відбулась.  «Ми продемонстрували всьому світу, що здатні вирішувати найскладніші завдання, в короткий термін кардинально осучаснювати інфраструктуру тощо. Наша країна перемогла скептиків і недругів, які бажали провалу великому святу спорту в Україні», - сказав Прем’єр-міністр.

версія для друку