українська російська англійська
Микола Азаров вимагає активізувати роботи з будівництва дніпропетровської об'їзної дороги
21.06.2012 | 11:47
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров вимагає активізувати будівництво другої черги Південного обходу м. Дніпропетровська. Про це він заявив під час робочої поїздки на Дніпропетровщину.

«Якщо ви так працюватимете - до кінця року цей об’єкт не встигнете здати. Так як ви зараз працюєте – так не годиться. Або взагалі нічого не робіть, а бо нормально працюйте», - заявив Микола Азаров. За його словами, на будівництво другої черги цієї дороги втрачено багато часу і тепер треба пришвидшити темпи будівельних робіт.

Глава Уряду дав доручення першому заступнику Голови Державного агентства автомобільних доріг України Миколі Мездріну прискорити темпи робіт і у вересні 2012 року згідно з планом здати в експлуатацію другу чергу об’їзної дороги Дніпропетровська, включаючи дорожнє покриття Південного мосту Дніпропетровська. Він зазначив, що особисто контролюватиме терміни виконання всіх етапів робіт.

«Я побачив у чистому полі два екскаватора. Це не дуже радісно. Я дав доручення голові «Укравтодору» завершити будівництво окружної дороги за 2-3 місяці. У вересні друга черга окружної дороги має бути здана», - підкреслив Глава Уряду.

 

Довідково:

Друга черга Південного обходу м. Дніпропетровська: будівництво автомобільної дороги Знам’янка – Луганськ – Ізварине (на Волгоград через міста Дніпропетровськ, Донецьк), на ділянці обходу м. Дніпропетровська від автомобільної дороги Бориспіль – Дніпропетровськ – Запоріжжя, через Південний міст до вул. Мільмана у м. Дніпропетровську).

Загальна (орієнтовна) вартість будівництва  ІI черги – 750,0 млн грн.

Загальна протяжність – 9,8 км, а саме:

від а/д Дніпропетровськ – Запоріжжя до м. Дніпропетровська – 5,8 км;

від межі м. Дніпропетровська до вул. Мільмана – 1,2 км;

поточний ремонт покриття Південного мосту через річку Дніпро у м. Дніпропетровську з підходами (правобережна та лівобережна частини) – 2,8 км;

у т.ч. в рамках проекту передбачено виконання поточного ремонту радіальної дороги Дніпропетровськ – Новомиколаївка – 2,5 км

 

версія для друку