українська російська англійська
Комунальні служби забезпечують комфорт туристам
21.06.2012 | 12:05
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва

З початку «Євро 2012» у кожному з приймаючих міст – Львові, Харкові та Донецьку побувало більше 140 тисяч уболівальників. У столиці така кількість людей у фан-зоні збиралася ледве не кожен день матчів. Наплив гостей зростає, тому комунальні служби мають виконувати ще більший обсяг роботи.

Донецьк ліквідовував наслідки стихії, яка застала місто зненацька під час матчу Україна – Франція. 16 червня впродовж дня працювало 500 співробітників комунальних служб міста та 100 одиниць техніки. Зараз у ньому перебувають 350 вболівальників, які мешкають у шатрах і 30 у власних наметах. Також на території кемпінг-парку розташовано 10 автодомівок. У кемпінг-парку залишилися гості з Англії, Росії та областей України.

Аби забезпечити справну роботу систем життєзабезпечення у Донецьку з 1 червня по 1 липня цілодобово чергуватимуть аварійні бригади енергопостачальних підприємств «Донецькобленерго». Також розроблено план їх взаємодії з водопровідно-каналізаційними підприємствами.

У Харкові Гостьову зони і територію телетрансляції забезпечили належним водопостачанням і водовідведенням відповідно до вимог експертів УЄФА. Окрім того, у місцях, де розміщені і мешкають уболівальники Євро- 2012 додатково організований лабораторний контроль якості питної води, а також посилений контроль на пунктах відбору проб.

Львів на час проведення Єврочемпіонату став значно чистішим, двірники працюють цілодобово у черговому режимі у три зміни. Окрім двірників, вночі також працює і спецтехніка: порохотяг, що прибирає рештки сміття з доріг, а також водовозка – машина для поливання доріг.

У Києві починаючи з півфінальних матчів Євро-2012 фан-зону розширять до Бессарабської площі. На фінальний матч у Києві очікують близько півмільйона уболівальників. Комунальні служби столиці щодня миють вулиці центральної частини міста та територію фан-зони. Особлива увага приділяється прибиранню дворів житлових будинків 1,5-кілометрової зони навколо НСК «Олімпійський».

За дні проведення євротурніру у системах життєзабезпечення приймаючих міст не зафіксовано жодного серйозного збою. Комунальні служби роблять все, щоб уболівальникам було комфортно.

 

версія для друку