українська російська англійська
Прем'єр-міністр відкрив дитячий центр "Перлина Придніпров'я"
21.06.2012 | 13:35
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров відкрив унікальний обласний дитячий центр соціальної реабілітації «Перлина Придніпров'я» в селі Орлівщина Новомосковського району Дніпропетровської області.

«Сьогодні надзвичайно радісний день – ми відкриваємо цей чудовий табір відпочинку, де велика кількість наших дітей може відпочити, набратися сил, щоб з 1 вересня піти до школи повні сил та енергії, - сказав Микола Азаров. - Відкриття цього закладу – приклад ефективної реалізації державної політики нашого Президента з соціального захисту дітей».

За словами Миколи Азарова, це сучасний Центр, аналогів якому немає навіть в Європі. Він запевнив, що Уряд в майбутньому продовжить створювати такі центри.

Глава Уряду зазначив, що в цьому Центрі оздоровлюватиметься велика частин дітей із соціально незахищених родин. Так, в першу зміну до «Перлини Придніпров'я» приїхали відпочивати й оздоровлюватися майже 200 дітей області. Це діти з багатодітних сімей, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

«Я на власні очі переконався, що це надзвичайно гарний і сучасний центр, в якому є абсолютно все для повноцінного відпочинку наших дітей», - сказав Микола Азаров. Він підкреслив, що в «Перлині Придніпров'я» діти можуть не тільки відпочити та оздоровитися, а й навчитися чомусь, зокрема творчо розвиватися.

Прем’єр-міністр закликав всіх добре навчатися, бо завдяки власним знанням та наполегливості діти зможуть добитися успіхів у житті: «Все залежить тільки від вас. Я виріс, чесно кажучи, у надзвичайно бідній родині. І завдяки своїй наполегливості зміг багато чого досягти в житті і стати Прем’єр-міністром. Все залежить від вас, тому добре навчайтеся, старайтеся і ставте перед собою мету і ви обов’язково її досягнете».

Центр буде працювати цілий рік – з 1 вересня у ньому буде відкрита школа. Це дозволить дітям проходити комплексні курси лікування, реабілітації безвідривно від навчального процесу.

Прем’єр-міністр України Микола Азаров оглянув центр, поспілкувався з дітьми та подарував школі Центру комп’ютерний клас.

Щорічно в Центрі будуть відпочивати та оздоровлюватися близько 3 тисяч дітей Дніпропетровщини, які потребують особливої уваги і підтримки з боку держави (у віці від 7-ми до 16-ти років).

Центр функціонує за принципом об'єднання різних медико-соціальних методик для надання якісної комплексної реабілітації дітям. Тут працюють висококваліфіковані соціальні працівники, медичний персонал, вихователі, психологи, педагоги та інші фахівці. Медичний центр «Перлини Придніпров'я» оснащений спеціальним сучасним обладнанням останніх моделей. У медичному центрі працює лікувально-фізкультурний комплекс із тренажерною залою, в тому числі, для проведення лікувальної гімнастики. Також у закладі працюють сучасні масажний, логопедичний та стоматологічний кабінети. На території закладу встановлено сучасний спортивний комплекс: футбольне поле, майданчик для гри в баскетбол і волейбол, а також ігровий та тренажерний майданчики. Дитячий центр забезпечено комп’ютерною та оргтехнікою, аудіо-, відео-, та мультимедійною апаратурою, іграшками, розвивальним, дидактичним та методичним матеріалами.

 

 

версія для друку