українська російська англійська
262 км запроектованої дороги Київ-Черкаси-Дніпропетровськ планується побудувати з "нуля"
21.06.2012 | 18:17
Прес-служба Міністерства інфраструктури

   З усієї протяжності майбутньої автомобільної дороги Київ-Черкаси-Дніпропетровськ, згідно з передпроектною документацією, 261,6 км буде побудовано з «нуля» - їх облаштують абсолютно за новим маршрутом. Решта автошляху - 132,5 км реконструюватиметься за існуючим напрямком.

  На новій швидкісній трасі заплановано побудувати 19 дворівневих розв’язок, 42 мости, 3 естакади та 8 шляхопроводів.

  Нова автомобільна дорога, що з’єднає Київ із Дніпропетровськом, відповідатиме найвищим стандартам безпеки. Зокрема для безпечного дорожнього руху передбачається обладнати дорогу Київ-Черкаси-Дніпропетровськ напрямними пристроями, дорожніми знаками, горизонтальною та вертикальною розмітками, пішохідними переходами, а також улаштувати тротуари, місцеві проїзди, скотопрогони.

  До того ж запроектовано вздовж автошляху встановити дорожні метеостанцій та інформаційні табло змінної інформації для забезпечення своєчасного інформування учасників дорожнього руху про метеоумови і рекомендовані режими руху.

  У межах населених пунктів, через які проляже дорога, передпроектною документацією будівництва запропоновано використати  шумозахисні екрани.

  Наразі Державне агентство автомобільних доріг України завершило передпроектні роботи з будівництва та реконструкції траси Київ-Черкаси-Дніпропетровськ.

  Нагадаємо, згідно з передпроектом будівництва та реконструкції дорога  Київ-Черкаси-Дніпропетровськ протяжністю 394,1 км проходитиме територією Київської (66,8 км), Черкаської (159,3 км), Кіровоградської (81,5 км) та Дніпропетровської (86,5 км) областей. Відтак ці регіони отримають сучасну трасу у напрямку столиці.

У разі реалізації цього проекту економіка України отримає потужний поштовх для подальшого розвитку.

 

 

версія для друку