українська російська англійська
Питання соціального захисту правоохоронців та їх сімей - одне з найголовніших у МВС
26.06.2012 | 10:04
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

У Посольстві Республіки Куба в Україні відбулася робоча зустріч Надзвичайного і Повноважного Посла Фелікса Леона Карбальо та заступника Міністра внутрішніх справ України Сергія Лекаря. На цій зустрічі обговорювалося питання щодо налагодження двосторонньої взаємодії між правоохоронними відомствами обох держав і, зокрема, все, що стосується питання медицини.

Саме це питання було чи не найголовнішим під час зустрічі, адже відомо, що медицина Куби займає високі рейтинги у всьому світі. Жителі колишнього Радянського Союзу відчули на собі ефективність лікування у далекій Кубі, після аварії на Чорнобильській АЕС. Українські хворі діти проходили там безкоштовне лікування. Лікарі робили все можливе і неможливе, щоб врятувати життя дітлахів. 21 рік медпрацівники безкоштовно лікували таких дітей, але Куба наразі змінює свою соціально-економічну політику і Чорнобильська програма, не єдина програма, якою займається держава.

«Сьогодні близько 60 тисяч лікарів з Куби працюють у всьому світі. Вони надають безкоштовну медичну допомогу та ліки», - розповів Надзвичайний і Повноважний Посол.

Фелікс Леон Карбальо наголосив на тому, що українським лікарям запропоновано співпрацю із кубинськими колегами. Ця співпраця  не лише вдосконалить вже давно відоме і впроваджене, але й допоможе освоїти нові потрібні для людей методи лікування. Посол також додав, що наразі на його батьківщині розробляються вакцини від деяких видів онкологічних  захворювань.  Впровадження таких методик допоможе ефективно лікувати  ці страшні хвороби.

Заступник Міністра внутрішніх справ України подякував Надзвичайному і Повноважному Послу за зустріч із такого важливого питання, та додав, що у МВС багато центрів, що допомагають правоохоронцям відновити здоров’я. Він також зазначив, що  відомством, приділяється чимало уваги здоров’ю працівників органів внутрішніх справ. Для працівників міліції та їх сімей на території України працюють багато медичнореабілітаційних центрів.

Наприкінці зустрічі сторони домовилися продовжувати переговори між відомствами відносно нових напрямків та пріоритетів у сфері медицини і, безумовно, сподіваються, що така співпраця принесе очікувані результати.

 

 

 

версія для друку