українська російська англійська
На Хмельниччині відкрили реконструйовану амбулаторію сімейної медицини
26.06.2012 | 12:40
Хмельницька ОДА

Ця подія є кроком влади з виконання програми економічних реформ Президента України «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» в частині завдань, поставлених перед галуззю охорони здоров’я.

Реконструкція амбулаторії тривала три роки. На ремонт з державного бюджету було виділено близько 2 мільйонів гривень. 250 тисяч гривень, необхідних для закупівлі обладнання, завдяки сприянню голови облдержадміністрації виділено з обласного бюджету.

Голова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха звернув увагу на тему забезпечення лікувальних закладів сучасним медичним обладнанням: «Ми поставили перед собою завдання, що в кожному районі і місті має бути однаково високий рівень медичного обслуговування. Дуже багато залежить від наявності сучасної апаратури. За два роки близько 38 мільйонів гривень спрямовано на придбання обладнання». Від обласної влади амбулаторія одержала у подарунок нове обладнання для фізкабінету вартістю 15 тисяч гривень.

У закладі працюватимуть 5 сімейних лікарів, 2 педіатри та 4 акушери-гінекологи. Відвідувачі зможуть лікуватися в умовах денного стаціонару, зробити ЕКГ, отримати фізіотерапевтичні процедури, пройти лабораторні обстеження. Вже з завтрашнього дня жінки матимуть змогу пройти онкоогляд із виконанням кольпоскопії. На базі амбулаторії заплановано розмістити пункт базування бригади швидкої медичної допомоги, що значно скоротить час на дорогу під час викликів з північної частини міста.

Після вручення подарунків, грамот обласної державної адміністрації крашим працівникам Кам’янець-Подільської міської поліклініки № 1 та урочистого перерізання стрічки Василь Ядуха разом з міським головою Михайлом Сімашкевичем оглянули амбілаторію, поспілкувалися з медичними працівниками. Голова облдержадміністрації переконався, що створені в новій амбулаторії умови дозволяють медпрацівникам кваліфіковано та швидко реагувати на запити кожного пацієнта.

 

версія для друку