українська російська англійська
Арцизька центральна районна лікарня отримала нове медичне обладнання
02.07.2012 | 09:55
Одеська ОДА

26 червня голова обласної державної адміністрації Едуард Матвійчук під час робочої поїздки до Арцизького району Одеської області вручив нове медичне обладнання    сучасний рентгенологічний комплекс Арцизькій центральній районній лікарні.

Придбання нового рентгенологічного обладнання, яке лікарня отримала в рамках ініціативи «Народний бюджет», мешканці Арцизького району чекали більше тридцяти років. Лікарі зазначають, що весь цей час працювати їм доводилося в досить складних умовах: стара рентген-апаратура ледве витримувала навантаження та відпрацювала вже подвійну норму. Діагностика часто була неточною, тому багатьох мешканців району доводилося відправляти на додаткові обстеження до обласної клінічної лікарні.

«Таку апаратуру лікарня чекала більше 30 років, і всі ці роки обладнання не оновлювалося. Старий рентген апарат вже відпрацював кілька нормативних термінів. Складність роботи полягала ще й у тому, що коли лікар керується тільки теоретичними знаннями, але не озброєний сучасним обладнанням, це значно ускладнює роботу і він поступово втрачає кваліфікацію», - розповів головний лікар Арцизького району Микола Чернюк.

Під час вручення нового рентгенологічного комплексу голова обласної державної адміністрації Едуард Матвійчук наголосив, що на цьому переоснащення новою медичної апаратурою Арцизької районної лікарні не закінчиться. В рамках «Народного бюджету» протягом року Арцизька центральна районна лікарня отримає також новий флюорограф та машину швидкої допомоги.

«Всього в Арцизькій районній лікарні цього року буде встановлено медичне обладнання на суму більше 4 мільйонів гривень. Це безпрецедентні суми, такого не було ніколи. І дана районна лікарня не є винятком - настільки ж великі суми для закупівлі медичного обладнання передбачені для кожного району Одеської області - для деяких районів виділяється 4 мільйона, для деяких 6 мільйонів гривень»,  - зазначив Едуард Матвійчук.

 

версія для друку