українська російська англійська
Майже 35 тисяч дітей столиці відпочивають у дитячих таборах
05.07.2012 | 13:19
КИЇВСЬКА МДА

У головному управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту Київської МДА інформують, що наразі майже 35 тисяч юних киян відпочивають у дитячих таборах.

Так, можливість пільгового літнього оздоровлення та відпочинку в першу чергу отримали: діти-сироти, діти з багатодітних сімей, діти позбавлені батьківського піклування, та які опинилися у складних життєвих обставинах, діти з девіантною поведінкою із сімей, які перебувають під соціальним супроводом. Діти з інвалідністю, ті, що перебувають на диспансерному обліку, які постраждали в наслідок стихійного лиха чи техногенних катастроф, а також вихованці спортивних шкіл та секцій, студенти денної форми навчання вищих навчальних закладів столиці.

Відпочиватимуть юні кияни у Київській, Львівській, Одеській, Запорізькій, Закарпатській, Полтавській, Черкаській областях, а також у південно-західний частині Криму та на узбережжі Азовського моря.

Наразі, спеціалістами організації профспілок у Києві «Київська міська рада профспілок» та головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту систематично здійснюються технічні інспекції дитячих таборів та санаторіїв, у яких відпочивають юні кияни. Ці заклади також перебувають під постійним контролем з боку санітарно-епідеміологічних служб, що ретельно слідкують за дотриманням належних умов у дитячих таборах.

Нагадаємо, що скористатись своїм правом на літній відпочинок та оздоровлення можуть діти від 7 до 18 років. У залежності від категорії, юні мешканці столиці можуть претендувати, як на безкоштовні, так і 10, 20, 30 та 50% путівки. Проте, за рахунок міського бюджету діти мають право на оздоровлення протягом 2012 року лише один раз за сезон.

 

версія для друку