українська російська англійська
Молочних заготівельних кооперативів більше - ціни на молоко будуть стабільними
07.07.2012 | 12:46
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Збільшення числа молочних заготівельних кооперативів дасть змогу стабілізувати закупівельну ціну на молоко та створити умови для збільшення споживання українцями молокопродукції. Про це заявив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«Нам необхідно продовжувати створення кооперативів з функціями заготівлі, переробки та обслуговування. На сьогодні в Україні спостерігається збільшення кількості обслуговуючих кооперативів. Так, на початок 2012 року їх було зареєстровано понад 770, що на 30,5% більше, ніж у минулому році», - сказав  Микола Присяжнюк.

Міністр зокрема вказав на те, що протягом нетривалого часу вдалось наростити кількість молочних заготівельних кооперативів.

«Переробні підприємства, особливо молочної галузі, взяли активну участь в створенні молочних заготівельних кооперативів. Окрім того, що такі форми господарювання (обслуговуючі кооперативи) сприяють збереженню високої якості молока, його товарності, вони ще й надають послуги щодо осіменіння, ветеринарних препаратів, контролю за високопродуктивною племінною худобою», - зауважив очільник відомства. 

Окрім цих переваг, заготівельні кооперативи дадуть змогу стабілізувати ціну на молоко та сприятимуть збільшенню його споживання.

«Ми сприяємо створенню кооперативів ще й для того, щоб отримати достойну ціну на молоко. Формування мережі заготівельних кооперативів дасть нам можливість стабілізувати ціну і збільшити споживання молочних продуктів. А для нас це важливо, оскільки українці споживають молочних продуктів на 35% менше, ніж це рекомендовано. Для цього у нас є внутрішні резерви», - підкреслив Микола Присяжнюк.

 

версія для друку