українська російська англійська
Під головуванням А. Близнюка відбудеться селекторна нарада в Кабінеті Міністрів
09.07.2012 | 13:58
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального розвитку

О 10:00 10 липня у Будинку Уряду під головуванням Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолія Близнюка відбудеться селекторна нарада «Про стан реалізації соціальної ініціативи Президента України щодо здешевлення вартості іпотеки для громадян». Також буде обговорюватися підготовка ЖКГ до нового опалювального періоду та роботи взимку.

Місце проведення: вул. Грушевського, 12/2, 6-й під’їзд, зала засідань, 8-й поверх (вхід тільки за паспортами, для журналістів обов’язкова наявність редакційного бейджа або посвідчення).

Учасники: заступники голови Ради Міністрів Автономної Республіки Крим, голови обласних (міських) держадміністрацій, міські голови обласних центрів та міст обласного значення, керівники відповідних підприємств і організацій, до компетенції яких належать зазначені питання.

Планується підхід до преси.

Акредитація за електронною поштою: press@minregion.gov.ua, також дані можна повідомляти за телефонами: (044) 590-47-91, 590-47-92, виключно до 17:00 9 липня.

Необхідно зазначити контактні телефони для оперативного зв’язку.

 

 

версія для друку