українська російська англійська
Одеська ОДА: "Народний медогляд" в дії
10.07.2012 | 11:13
Одеська ОДА

З початку проведення акції «Народний медогляд» було проведено близько  345 виїздів до населених пунктів Одеської області, в ході яких були виявлені близько 18 тисяч випадків первинних захворювань сільських жителів регіону. Про це в інтерв’ю виданню «Регіональний вісник» повідомив начальник управління охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації Михайло Бартко.

Він зазначив, що протягом всього періоду від початку загальної диспансеризації населення регіону медиками Одещини була проведена  значна робота, яка вже принесла конкретні результати.

«Нами проведена велика робота і виявлено вже 17 977 первинних захворювань. Така робота проводиться вперше за багато років. Йде велике виявлення, яке становить близько 20%. Це ще раз є підтвердженням того, що диспансеризацію ми проводимо не заради того, щоб відзвітувати, а заради того, щоб виявити захворювання, врятувати людей. Зазначу, що 8899 жителів області отримали направлення на дообстеження і лікування в центральні районні лікарні, а 2323 людини отримали направлення на обстеження в лікарні міста Одеси», - підкреслив Михайло Бартко.

Він додав, що високо оцінює перші результати диспансеризації, яка є вкрай важливою для сільського населення Одеської області.

«Робота триває в цьому напрямку і, як бачимо, вона йде ефективно. Все робиться заради виявлення захворюваності, попередження захворюваності, зниження смертності та інвалідності населення», - підсумував Михайло Бартко.

 

версія для друку