українська російська англійська
Нідерланди інвестуватимуть в українське овочівництво та тваринництво
10.07.2012 | 18:24
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Україна та Нідерланди співпрацюватимуть в аграрній сфері. Мова йде не лише про обмін досвідом, технологіями виробництва та розробку спільних навчальних програм, а й про конкретні інвестиції в український аграрний сектор. Про це сьогодні, 10 липня, під час засідання Українсько-нідерландської робочої групи з питань сільського господарства повідомив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Іван Бісюк.

«На сьогодні Мінагрополітики активно працює над збільшенням інвестицій у вітчизняний аграрний сектор. Міжнародній співпраці сприяє і географічне положення нашої держави, і клімат, і значні трудові ресурси, і земля, на якій можна виробляти якісне продовольство і утримувати худобу. Нам цікавий досвід Нідерландів, тому ми вважаємо, що співпраця з цією державою буде ефективною», - зазначив Іван Бісюк.

Під час засідання робочої групи сторони обговорили спільні ініціативи обох держав щодо обміну досвідом та передовими технологіями виробництва, зберігання та первинної обробки сільгосппродукції, а також розробки спільних навчальних програм для сільгоспвиробників.

«Ми обговорили питання проведення тренінгів для фермерів та спеціалістів аграрної галузі, а також перспективи співпраці у напрямках овочівництва, тепличного господарства, молочного скотарства і картоплярства. Це буде співпраця не лише двох держав, а й приватних компаній, які готові інвестувати в українське сільське господарство. І в наступні декілька місяців вже будуть розроблені проекти, котрі будуть впроваджені на території України та даватимуть свої позитивні результати», - наголосив заступник очільника Мінагрополітики.

За результатами перемовин було домовлено, що наступна зустріч робочої групи буде проведена у Королівстві Нідерланди восени.

 

 

 

версія для друку