українська російська англійська
В Ананьївській ЦРЛ на Одещині з'явилося пологове відділення
11.07.2012 | 10:40
Одеська ОДА

В рамках соціально-економічної програми голови Одеської обласної державної адміністрації Едуарда Матвійчука «Народний бюджет» в 2012 році в м. Ананьєві Одеської області здійснено капітальний ремонт вкрай важливого для жителів району закладу -  приміщення Ананьївської центральної районної лікарні.

Працівники Ананьївської районної лікарні з жахом згадують, в яких умовах їм доводилось працювати ще півроку тому: переповнені палати, відсутність ремонту та проведення операцій при неякісному освітленні.

Відтепер, як зазначає голова Ананьївської районної ради Микола Балан, все це в минулому.  В рамках «Народного бюджету» вже проведено ремонт приміщень лікарні, тут створюються всі умови для нормального лікування людей.

Крім того, в рамках «Народного бюджету» в лікарні нарешті з’явилося пологове відділення. Отже для мешканок Ананьєва створені всі умови, щоб народжувати здорових дітей.

Пацієнти лікарні охоче діляться враженнями від перебування в нових відремонтованих палатах, зазначаючи, що більш комфортні умови сприяють гарному настрою та швидшому процесу одужання.

 

версія для друку