українська російська англійська
Навчальні заклади Київщини на 92% готові до нового навчального року
11.07.2012 | 12:20
Київська ОДА

Приміщення загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів області на 92% підготовлені до організованого початку нового навчального року. Про це заявив голова Київської облдержадміністрації Анатолій Присяжнюк під час прес-конференції «Підсумки соціально-економічного розвитку Київщини».

«У районах та містах області уже здійснено капітальний ремонт котелень загальноосвітніх навчальних закладів, проведено роботи щодо профілактики та ремонту внутрішніх систем опалення та водопостачання. У всіх районах проведена часткова заміна вікон у дошкільних навчальних закладах», - повідомив Анатолій Присяжнюк.

Також було повідомлено, що у навчальних закладах області проведено роботи щодо дотримання вимог санітарного законодавства, створення комфортних умов навчання. Йшлося про якісні ремонти, реконструкції санвузлів, систем освітлення, встановлення люмінесцентного освітлення.

Для батьків майбутніх першокласників вже проведені та заплановані на серпень дні відкритих дверей з екскурсіями по школах, можливістю поспілкуватися з педагогічним колективом навчальних закладів та наданням вичерпної інформацією про умови навчання дітей.

версія для друку