українська російська англійська
Прем'єр-міністр доручив створити Урядову комісію з перевірки дотримання законів при закупівлі ліків для онкохворих дітей
16.07.2012 | 15:00
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров дав доручення створити спеціальну Урядову комісію з перевірки дотримання вимог законодавства з питань закупівлі лікарських засобів за державні кошти для лікування дітей з онкологічними захворюваннями, зокрема онкогематологічними, а також із забезпечення належної якості, безпечності та ефективності цих медпрепаратів. За вказаними пунктами буде перевірена діяльність МОЗ, Ради міністрів АР Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських адміністрацій.

Відповідне доручення Прем’єр-міністр дав у зв’язку зі складною ситуацією, що склалася із забезпеченням необхідними ліками дитячих онкологічних відділень лікарень країни.

До Урядової комісії увійшли представники Державної фінансової інспекції, Антимонопольного комітету, Державної служби України з лікарських засобів та Національної академії медичних наук.

Комісія розпочинає роботу із сьогоднішнього дня, про результати перевірок вона має прозвітувати перед Главою Уряду в десятиденний строк.

версія для друку