українська російська англійська
Тернопільчанам надаватимуть медичну допомогу в установах НАМН
18.07.2012 | 10:40
Тернопільська ОДА

Цього року 1020 пацієнтів з Тернопільщини зможуть отримати медичну допомогу в  установах Національної академії медичних наук України.  Про це домовилися, підписавши Меморандум про співпрацю, голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян та президент Національної академії медичних наук України Андрій Сердюк.

Зокрема, Академія взяла на себе зобов’язання виділяти квоти для надання високоспеціалізованої медичної допомоги населенню Тернопільської області в 28 наукових установах НАМН України та надавати високоспеціалізовану медичну допомогу за рахунок коштів Державного бюджету, в межах видатків, передбачених НАМН України на відповідний рік, без будь-яких додаткових витрат  з боку Тернопільської області.

В свою чергу, Тернопільська область здійснюватиме організаційні заходи щодо створення органами охорони здоров'я області дієвої, прозорої системи відбору та направлення громадян області,   що   потребують   високоспеціалізованої   медичної   допомоги,   до наукових установ НАМН України.

Сторони домовилися, що направлення на стаціонарне лікування до клінік установ Національної академії медичних наук України проводитиме обласне управління охорони здоров'я.

Госпіталізація планових хворих в клініки здійснюватиметься після їх огляду в консультативній поліклініці наукової установи при наявності показань для стаціонарного лікування у відділенні відповідного профілю та згідно наукових розробок установи.

«Такий Меморандум підписаний в рамках реалізації Програми економічних реформ Президента України Віктора Януковича в частині поліпшення здоров'я населення, забезпечення рівноправного й справедливого доступу громадян до медичних послуг, наближення високоспеціалізованої медичної допомоги до людей, забезпечення її на рівні сучасних стандартів діагностики та лікування», - зазначив голова облдержадміністрації  Валентин Хоптян.

 

 

версія для друку