українська російська англійська
Схвалено Порядок ведення реєстру аудиторських фірм
23.07.2012 | 10:19
Прес-служба Національна комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) схвалила доопрацьовану редакцію Порядку ведення реєстру аудиторських фірм, які можуть проводити аудиторські перевірки професійних учасників ринку цінних паперів. Таке рішення було прийнято регулятором на засіданні, що мало місце 19 липня 2012 року.

«Документ, за яким провадиться робота зараз, вже не відповідає нормам чинного законодавства та сучасному стану ринку, тому нами був розроблений більш сучасний та ефективний нормативний акт, що має на меті удосконалення регулювання даного питання. Ми плануємо, що актуалізований документ дасть можливість допускати до здійснення аудиту тільки ті аудиторські фірми, що добре себе зарекомендували раніше та мають репутацію добросовісних компаній. Порядок передбачає, перш за все, посилення з боку Комісії процесу допуску аудиторських фірм до надання аудиторських послуг на фондовому ринку», - зауважив Максим Лібанов, директор департаменту аналізу, стратегії та розвитку законодавства НКЦПФР.

Загалом Порядок був доопрацьований з урахуванням норм Закону України 8120-д «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства про цінні папери» та зауважень та пропозицій, що надходили від учасників ринку та громадськості.

Найближчим часом документ буде повторно оприлюднено на офіційному сайті регулятора, де всі зацікавлені зможуть з ним ознайомитися.

 

версія для друку