українська російська англійська
Кошти державного фонду регіонального розвитку направлять на створення нових робочих місць
27.07.2012 | 11:30
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

За кошти державного фонду регіонального розвитку фінансуватимуться найбільш перспективні інвестиційні програми та проекти, завдяки яким будуть створені нові робочі місця та збільшаться надходження до бюджету податків.

Про це йдеться в постанові № 656 Кабінету Міністрів України «Питання державного фонду регіонального розвитку» від 4 липня 2012 р. Документ затверджує «Порядок підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» і «Порядок використання коштів державного фонду регіонального розвитку».

Ресурси державного фонду регіонального розвитку планується спрямовувати також на добудову об’єктів незавершеного будівництва, на проекти, що мають значення для розвитку кількох регіонів, направлені на енергозбереження, захист навколишнього середовища, розвиток соціальної інфраструктури на територіях, де це необхідно в першу чергу.

Інвестиційні програми планується реалізовувати за кошти фонду лише в тому разі, якщо вони направлені на підвищення інвестиційної привабливості та конкурентоспроможності певних територій.

Документ визначає, що однією з умов підтримки проектів є співфінансування з місцевих бюджетів або інших джерел. Так для Києва не менше, ніж 20% коштів має бути залучено зі сторонніх джерел, в обласних центрах та Севастополі – не менше 10 %, в містах обласного, районного, республіканського в АР Крим значення та об’єктів під управлінням обласних рад – не менше ніж 5%. В селах співфінансування не обов’язкове.

 

версія для друку