українська російська англійська
Підприємства теплокомуненерго під час опалювального сезону мають бути енергоефективними
29.07.2012 | 10:00
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Підвищення енергоефективності роботи обладнання підприємств теплокомуненерго, мереж теплопостачання та теплових електростанцій буде одним з основних завдань при підготовці до опалювального сезону.

Про це йдеться в розпорядженні № 508-р Кабінету Міністрів України від 25 липня 2012 року «Про підготовку підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2012/13 року».

Документ визначає утворення міжвідомчої робочої групи з питань підготовки до забезпечення сталого проходження опалювального сезону 2012/13 року. Головою робочої групи затверджено Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. До її складу увійдуть також представники Міністерства з надзвичайних ситуацій, Міністерства енергетики та вугільної промисловості, Міністерства інфраструктури, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, Міністерства оборони та інших державних органів.

Розпорядження передбачає зменшення обсягу втрат енергоресурсів у мережах та проведення теплової санації житлових будинків та соціальних об’єктів.

Міністерство енергетики та вугільної промисловості повинно до 1 листопада 2012 року створити на теплових електростанціях енергогенеруючих компаній запаси вугілля відповідного якісного та марочного складу в обсязі 4 млн. тонн.

Згідно з розпорядженням Уряду органи центральної влади та держадміністрації областей, Києва та Севастополя мають провести до початку опалювального періоду потрібний ремонт на підприємствах теплокомуненерго та теплоцентралях і створити необхідні запаси палива.

При підготовці до осінньо-зимового періоду поставлено завдання завчасно підготувати спеціалізовану техніку для прибирання снігу та посипання вулиць і доріг, підготувати автономні та аварійні джерела енергозабезпечення.

 

 

версія для друку