українська російська англійська
Молодь вирішуватиме питання соціально-економічного життя суспільства
30.07.2012 | 11:30
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Кабінет Міністрів  вирішив утворити Молодіжну раду. Відповідну постанову № 673 прийнято на засіданні Уряду 20 червня 2012 року.

 Згідно з цим документом, Молодіжна рада є тимчасовим консультативним, дорадчим органом Кабінету Міністрів України, який очолює Міністр освіти і науки, молоді та спорту.

Основними завданнями Ради є сприяння забезпеченню координації дій органів виконавчої влади з питань реалізації державної політики у молодіжній сфері, розроблення механізму взаємодії Кабінету Міністрів, органів виконавчої влади і молодіжних громадських організацій на засадах партнерства, відкритості та прозорості, сприяння залученню молоді до вирішення питань соціально-економічного, політичного та культурного життя суспільства.

Відповідно до покладених на неї завдань Рада бере участь у проведенні моніторингу виконання рішень Кабінету Міністрів з реалізації державної політики у молодіжній сфері, розробленні проектів нормативно-правових актів  з питань, що належать до її компетенції, подає Кабінету Міністрів рекомендації та пропозиції з питань правового і соціального захисту молоді молоді, а також задоволення її політичних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів.

 

версія для друку