українська російська англійська
Найближчими днями проект Стратегії розвитку інформаційного суспільства в Україні буде подано на розгляд Кабінету Міністрів
30.07.2012 | 13:35
Прес-служба Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації

Найближчими днями проект Стратегії розвитку інформаційного суспільства в Україні буде подано на розгляд Кабінету Міністрів.

За словами Голови Держінформнауки, керівника Національної програми інформатизації Володимира Семиноженка, цей проект – по суті проект влади і громадянського суспільства. Робота над ним наочно продемонструвала, що Міжнародна Ініціатива «Партнерство «Відкритий уряд», підтримана Президентом Віктором Януковичем, почала працювати. «У мене нема сумнівів, що підсумок цієї роботи дійсно достойний, дієвий документ, що дозволить змінити чимало і в нашій державі і нашому суспільстві», - впевнений Володимир Семиноженко.

Нагадаємо, що кілька днів тому проект Стратегії, розроблений робочою групою за участю провідних вчених, експертів, представників органів влади, місцевого самоврядування, профільних громадських об’єднань, провідних вищих навчальних закладів, засобів масової інформації, було винесено на широке обговорення на розширеному засіданні науково-технічної ради Національної програми інформатизації.

Під час засідання застосовувалася Інтернет-трансляція із можливістю поставити питання або внести пропозицію в режимі реального часу. Трансляція відбувалася на сайті Національного центру електронного урядування і була доступною для усіх користувачів мережі Інтернет.

 

 

версія для друку