українська російська англійська
Укрзалізниця безкоштовно перевезла понад 118 тис. маленьких пасажирів
31.07.2012 | 12:37
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту "Укрзалізниця"

У 2012 році Державна адміністрація залізничного транспорту продовжує благодійну акцію з безкоштовного перевезення пільгових груп населення.

У рамках благодійної акції за І півріччя 2012 року Укрзалізниця перевезла дітей-сиріт та дітей, які залишилися без батьківської опіки – 66,5 тис. осіб; дітей-інвалідів усіх категорій – 50,2 тис. осіб; дітей військовослужбовців та працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов’язків – 767 осіб; дітей загиблих шахтарів та залізничників – 448 осіб.

Благодійна акція розповсюджується на плацкартні вагони поїздів внутрішнього сполучення (серед них вагони 2-3 класу швидкісних, прискорених, електро- та дизель-поїздів підвищеного комфорту).

Довідково.

 Акцію з безкоштовного перевезення дітей Укрзалізницею започатковано у 2000 році. Цією послугою можуть скористатися діти віком до 16 років, які належать до категорій дітей-сиріт та дітей, що залишилися без піклування батьків; дітей-інвалідів всіх категорій; дітей військовослужбовців та працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов’язків; дітей загиблих шахтарів та залізничників.

 

версія для друку