українська російська англійська
У Ялті обговорили посилення безпеки у вугільній галузі
31.07.2012 | 14:44
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

27-28 липня у місті Ялті проходила науково-практична конференція з реалізації завдань і заходів  Програми підвищення безпеки праці на вугледобувних і шахтобудівних підприємствах на 2011-2015 рр., організована Міністерством енергетики та вугільної промисловості України за підтримки Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, Центрального комітету профспілки працівників вугільної промисловості України.

У роботі конференції взяли участь понад 100  учасників:  керівники та фахівці державних і недержавних  вугледобувних підприємств.

На конференції були розглянуті проблемні питання промислової безпеки та охорони праці на вугледобувних підприємствах галузі, у тому числі недержавної форми власності, шляхи їх вирішення, а також позитивний досвід в організації роботи з удосконалення керування промисловою безпекою і охороною праці.  Визначено напрямки та  зміни, які необхідно внести до діючої Програми підвищення безпеки праці на вугледобувних та шахтобудівних підприємствах на 2011 – 2015 рр.

Значна частина доповідей була присвячена новітнім розробкам прикладної науки в галузі безпеки технологічних процесів, попередження газодинамічних явищ, протипожежного захисту та удосконалення вентиляції і дегазації шахт, попередження вибухів газу і пилу.

Представники промислових підприємств з виробництва засобів індивідуального та колективного захисту ознайомили присутніх зі своєю продукцією та останніми світовими і вітчизняними тенденціями в галузі забезпечення безпеки  вугільних шахтах.

Цей рік у вугільній галузі було визначено як «Рік навчання», тому особливу увагу на конференції було приділено підвищенню рівня навчання трудящих, а також поліпшенню умов праці й стану здоров'я шахтарів.

Усі пропозиції, висловлені учасниками  конференції, будуть узагальнені та затверджені Міненерговугілля з подальшим  опублікуванням у засобах масової інформації.

 

версія для друку