українська російська англійська
Селяни Чернігівщини почали отримувати гроші за доїльні апарати
01.08.2012 | 15:36
Чернігівська ОДА

Перші вісім власників корів на Чернігівщині отримали від держави грошове відшкодування за придбані установки індивідуального доїння у сумі майже 33-х тисяч гривень. Про це з посиланням на оперативні дані повідомили у прес-службі Головного управління агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації.

Гроші отримали селяни з Бобровицького, Городнянського, Прилуцького, Ріпкинського та Талалаївського районів, які придбали установки індивідуального доїння вітчизняного виробництва і мають у своєму господарстві не менше 3-х корів. Даною програмою компенсації вартості передбачено, що власник доїльної установки отримує від держави відшкодування у межах фактичних витрат на її закупівлю але не більше 5 тисяч гривень.

Наразі в області продовжується приймання документів від селян на часткове відшкодування за придбані установки індивідуального доїння.

Нагадуємо, щоб отримати дану компенсацію необхідно до управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій за місцем проживання подати довідку про кількість корів; копії паспортів ВРХ і ветеринарних карток до них; витяг з Єдиного державного реєстру тварин; копії платіжних документів та техпаспорт на доїльний апарат; копії паспорта особи і довідки про відкриття поточного рахунку в банку та документа про реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб.

У Міністерстві аграрної політики та продовольства України запевняють, що кошторис на відшкодування за придбані установки індивідуального доїння не обмежений — грошові компенсації будуть виплачені усім, хто подасть документи в установленому порядку.

 

версія для друку