українська російська англійська
Сергій Тігіпко відвідав центр матері та дитини в Кіровограді
02.08.2012 | 10:55
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Віце-прем’єр-міністр України – Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко, який перебуває з робочою поїздкою на Кіровоградщині, відвідав сьогодні обласний центр матері і дитини. Він поспілкувався з мамами, які мають життєві труднощі, та їхніми дітьми.

«Кожна мама, яка потребує допомоги, повинна знайти її у держави. У такому центрі мама може перебувати з сьомого місяця вагітності і до того часу, поки дитині виповниться півтора року. За цей час соціальні працівники повинні знайти їй житло та допомогти влаштуватись на роботу. Паралельно буде збільшуватися допомога при народженні дитини. Тоді нас буде 50 мільйонів, тоді люди не будуть боятися народжувати», - наголосив Сергій Тігіпко.

Зокрема, за словами віце-прем’єра, розмір допомоги по догляду за дитиною до трьох років нинішнім урядом збільшений вдвічі і до кінця року він становитиме 1134 грн. Так само вдвічі зросла й допомога при народженні дитини: за перше немовля до кінця року мами отримуватимуть 28 830 грн, за друге – 57 660, за третю дитину та наступних – 115 320 грн. 

Сергій Тігіпко зазначив, що доходи і соціальна підтримка матерів зростатимуть і надалі.

«Усі соціальні виплати прив’язані до прожиткових мінімумів, а ці стандарти зростають постійно по кілька разів на рік. Перше завдання уряду після того, як ми прискоримо економічне зростання і вийдемо на нові соціальні ініціативи, - збільшення допомоги для матерів, які самотужки виховують дітей. Ми вже підвищили їм допомогу, але, вважаю, тут є ще над чим працювати», - сказав Віце-прем’єр.

 

версія для друку