українська російська англійська
Визначено обсяги продукції для забезпечення державних потреб у 2012 році
02.08.2012 | 13:00
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Уряд затвердив обсяги державного замовлення на закупівлю товарів, виконання робіт, надання послуг для державних потреб у 2012 році. Відповідну постанову,  розроблену Мінекономрозвитку, прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України 1 серпня 2012 року.

Основною метою документа є визначення обсягів продукції, необхідної для забезпечення державних потреб у 2012 році та відповідних обсягів фінансування для її закупівлі.

Обсяги державного замовлення збалансовані з обсягами фінансування за відповідними бюджетними програмами. Пріоритетними напрямами визначено  сферу культури;  випуск  друкованої  продукції; одержання приросту запасів корисних копалин та топографо-геодезичні роботи;  постачання продукції соціального призначення, а також розроблення новітніх технологій у сфері науки і техніки та забезпечення розвитку матеріально-технічної бази науки.

Ухвалення постанови дасть змогу державним замовникам здійснити заходи щодо своєчасного розміщення державного замовлення для задоволення пріоритетних державних потреб на конкурсних засадах відповідно до законодавства.

 

версія для друку