українська російська англійська
В Україні триває реєстрація центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги
20.08.2012 | 15:05
Прес-служба Міністерства юстиції

Міністр юстиції Олександр Лавринович повідомив, що в Україні триває реєстрація центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Нещодавно зареєстровано Сумський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Він став п’ятим центром, відкритим з початку місяця.

Міністр юстиції зазначив, що нині в Україні зареєстровано центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській, Київській, Полтавській, Сумській та Хмельницькій областях. До кінця серпня цього року планується завершити державну реєстрацію центрів в Автономній Республіці Крим, у містах Києві та Севастополі, інших областях України.

Олександр Лавринович нагадав, що центри утворюються відповідно до наказу Міністерства юстиції від 2 липня 2012 року № 986/5 «Про утворення центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги» та Плану утворення системи установ, уповноважених законом на надання безоплатної вторинної правової допомоги, на друге півріччя 2012 року.

Першим був відкритий Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, створений на базі Офісу громадського захисту у місті Хмельницькому, який з’явився за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

 

версія для друку