українська російська англійська
Д. Табачник: За 2,5 роки роботи Уряду місць у дитсадках стало більше майже на 200 тисяч
29.08.2012 | 15:33
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник сьогодні під час прес-конференції у Кабінеті Міністрів України розповів про стан готовності навчальних закладів до 2012/2013 навчального року.

За словами Міністра, Уряд уважно та ретельно розглянув стан підготовки навчальних закладів до нового навчального року,  зокрема, це такі аспекти, як поточні та капітальні ремонти, стан готовності опалювальних приладів, котелень, дахів тощо.

«Прем’єр-міністр критикував кілька областей і державних адміністрацій за недостовірну інформацію щодо підготовки навчальних закладів до роботи в зимовий період і цьому було приділено велику увагу та проведено ретельний аналіз… Ми загалом можемо констатувати, що практично всі навчальні заклади почнуть роботу першого вересня без затримки», - поінформував Дмитро Табачник.  

«В Україні за перше півріччя 2012 року стало більше на 117 дошкільних навчальних закладів. Загалом за два з половиною роки роботи Уряду місць у дитячих садках стало більше майже на 200 тисяч. Черга в дитячі садки зменшиласяіз 135 тис. до 80 тис.», - розповів Дмитро Табачник.

Міністр поінформував, що за дорученням Миколи Азарова впродовж року необхідно розробити чіткий план заходів, Міністерству внести проект постанови, в якому необхідно передбачити вивільнення близько 500 приміщень, які на сьогодні займають державні органи влади, місцеві адміністрації в дошкільних навчальних закладах.

 

версія для друку