українська російська англійська
У системі "Картка киянина" зареєстровано майже 12 тисяч осіб
30.08.2012 | 10:23
Київська МДА

Сьогодні у системі «Картка киянина» зареєстровано 11 654 заяви, банком «Хрещатик» емітовано 8 677 карток, з яких 5 715 – вже отримали мешканці. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко.

Він нагадав, що проект «Картка киянина» з квітня працював у тестовому режимі, а з червня місто розпочало масову видачу карток першим трьом категоріям: батькам багатодітних родин, соціальним працівникам та пенсіонерам й інвалідам, які не мають права пільгового проїзду в метрополітені.

Тепер до проекту долучені усі категорії, а саме:

- батьки багатодітних сімей (кількість таких осіб – 4 552);

- пенсіонери та інваліди, які не мають права на пільговий проїзд у метрополітені (73 050 осіб);

- непрацюючі особи, які здійснюють догляд за дітьми-інвалідами та отримують державну соціальну допомогу (3 515 осіб);

- особи, які не мають права на пенсію, та інваліди (кількість осіб – 1 533);

 - соціальні працівники (1 476 осіб);

Усього у столиці більше 84 тисяч киян, які мають пільги за рахунок міського бюджету. Усі ці особи, окрім безкоштовного проїзду у метрополітені, мають право на отримання 25-30% знижки на 52 найменування ліків у мережі комунальних аптек «Фармація». Зараз до системи «Картка киянина» підключено 60 аптек – по 6 аптек у кожному районі міста.

«Тепер ми чітко бачимо обсяг наданих послуг та маємо змогу зекономлені кошти спрямувати на інші потреби соціально незахищених верств. Для забезпечення найкращої комунікації киян з міською владою та отримання вичерпної інформації щодо програми «Картка киянина» з 10 липня працює веб-сайт info.kyivcard.com.ua . Крім того, на базі Call-центру встановлена система електронної черги. Задля максимальної зручності усі потенційні власники «Картки киянина» будуть зареєстровані у цій системі та запрошуватимуться працівниками Call-центру для подання заявки та отримання картки. Усі пояснення надають соціальні працівники та служба 15-51», – зазначив Руслан Крамаренко.

версія для друку