українська російська англійська
На Буковині власні надходження до Пенсійного фонду зросли на 110 млн. грн.
30.08.2012 | 12:15
Чернівецька ОДА

«З початку року в області до бюджету Пенсійного фонду України мобілізовано власних надходжень на суму 914,5 млн. гривень, що на 110,1 млн. гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року», – повідомив начальник головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Михайло Романів. За його словами, збільшенню власних надходжень сприяло зростання протягом семи місяців на 115,4% темпів приросту фонду оплати праці. Станом на 1 серпня ц.р. до сплати єдиного внеску залучено понад 67% фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, торік цей показник становив менше 52%.

Як відзначив Михайло Романів, недоїмка зі сплати страхових внесків сьогодні становить 8,6 млн. гривень, і вона в порівнянні з початком року скоротилася на 2,7 млн. гривень. Водночас, за словами начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області, дещо зросла порівняно з початком року недоїмка зі сплати єдиного внеску.

«З метою стягнення заборгованих платежів органами Пенсійного фонду було передано на виконання державній виконавчій службі судових рішень на суму 12,6 млн. гривень, і станом на сьогодні з боржників уже стягнуто майже 5 млн. гривень», – підсумував Михайло Романів.

 

версія для друку