українська російська англійська
2013 рік у Чернівецькій області буде роком доріг
31.08.2012 | 11:42
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОДА

Голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв під час прямого ефіру на телеканалі «Чернівці» у програмі «Пряма відповідь» повідомив, що наступний рік стане роком доріг на Буковині.

«Маємо розуміти, що цього року усі зусилля та державні кошти були спрямовані переважно на будівництво чи ремонт великих державних магістралей, - наголосив керівник крайової виконавчої влади. - Це потрібно було зробити, позаяк ми приймали чемпіонат з футболу Євро-2012, і, до слова, достойно провели ці європейські змагання. Втім, навіть за такого лімітованого фінансування, Чернівецька область отримала 67 млн. гривень на капітальний ремонт та утримання доріг, а також на відновлення об’єктів, що постраждали внаслідок повеней 2008 та 2010 років».

Керівник крайової виконавчої влади відзначив, що найближчим часом розпочнеться капітальний ремонт автодороги від Атак до Недобоївців в Хотинському районі, а наступного року - від державного кордону до Недобоївців та Новодністровська.

За словами Михайла Папієва, «оскільки дороги в області капітально не ремонтувались по 20-30 років, то відкладати далі цю нагальну роботу вже немає куди», тому наступного року ремонт і будівництво доріг в регіоні, причому не лише загальнодержавного, але й місцевого значення, стане пріоритетом у роботі крайової влади. «Ми розуміємо, що без якісних доріг динамічний розвиток краю неможливий», -  підсумував глава облдержадміністрації.

версія для друку