українська російська англійська
На Сумщині зафіксовано збільшення народжуваності
31.08.2012 | 16:46
Сумська ОДА

На Сумщині зафіксовано збільшення народжуваності. На думку фахівців, це свідчить про стабільність та підвищення рівня життя в регіоні, впевненість молоді у завтрашньому дні.

Позитивних результатів вдалося досягти завдяки послідовній та виваженій політиці керівництва області та держави у соціальній сфері: підтримці материнства, значному збільшенню виплат при народженні дитини, переконана заступник начальника головного управління статистики у Сумській області Людмили Ніколенко.

За її словами, протягом першого півріччя поточного року в області народилось 5398 дітей, що на 531 немовля більше, ніж за відповідний період минулого року. При цьому показник народжуваності збільшився до 9,4 народжених на 1000 жителів проти 8,4 народжених на 1000 жителів у січні-червні 2011 року.

Головний неонатолог Сумської області Людмила Юсюк засвідчила, що в області приділяється велика увага здоров’ю матері та дитини, турботі про підростаюче покоління.

За її словами, реалізація Національного проекту «Нове життя – нова якість охорони материнства і дитинства» стане помітним кроком у розвитку медичної галузі та запровадженні перинатальних технологій у регіоні. Сучасне діагностичне обладнання, потужна клінічна база центру дозволять опікуватися вагітними на якісно новому рівні, значно знизити рівень дитячої і материнської смертності та попередити виникнення патологій.

 

 

версія для друку