українська російська англійська
Кримські школи отримали 47 шкільних автобусів
03.09.2012 | 14:27
Рада міністрів АР Крим

Сільські школи Криму отримали 47 шкільних автобусів.

Голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов під час церемонії вручення ключів директорам шкіл зазначив, що завдання влади всіх рівнів - забезпечити вільний доступ до якісної освіти для всіх дітей, що проживають як в кримських містах, так і у віддалених селах. «Додаткові 47 автобусів - це важливий внесок у розвиток якісної та доступної освіти. Це стане гарною підмогою для педагогів і батьків, які будуть знати, що їх діти швидко і безпечно дістануться до школи і додому. Діти - наше майбутнє, і обов'язок влади піклуватися про них», - сказав Анатолій Могильов і додав, що в цьому році вперше закуплено таку кількість шкільних автобусів.

Автобуси придбані за рахунок коштів Державного бюджету України в рамках соціальної програми «Шкільний автобус». Зокрема, сьогодні ключі від автобусів передали школам Білогірського, Бахчисарайського, Джанкойського, Кіровського, Красногвардійського, Ленінського, Нижньогірського, Первомайського, Роздольненського, Сакського, Сімферопольського та Чорноморського районів, а також школам Алушти та Армянська. Автобуси будуть підвозити до шкіл і додому понад 2 тисячі школярів. При цьому до школи і додому комфортно і безпечно зможуть добратися не тільки учні, але й деякі вчителі сільських районів Криму.

Анатолій Могильов також повідомив, що до кінця поточного року планується закупити ще близько 60 шкільних автобусів. «Такої кількості шкільних автобусів для Криму не закуповувалося за останні десятиліття. Реалізація програми «Шкільний автобус» продовжиться, наша мета - забезпечити школи автобусами на 100%», - резюмував Голова Ради міністрів Криму.

У свою чергу директор навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I - II ступенів - гімназія» села Чистеньке Сімферопольського району Людмила Колотупова від імені педагогів, батьків та дітей подякувала керівництву України і Криму за нові автобуси. «Це свідчення ефективності програми «Шкільний автобус». Я висловлюю глибоку вдячність за турботу про наших дітей», - зазначила директор.

Довідково. Державна програма «Шкільний автобус» діє в Україні з 2003 року. Всього з 2003-го по 2011-й рік для Криму закуплено 195 шкільних автобусів (64 автобуси за рахунок держбюджету, 121 - за рахунок кримського бюджету, 6 автобусів за рахунок місцевих бюджетів та залучених коштів, 4 автобуси в рамках проекту «Рівний доступ до якісної освіти»).

версія для друку