українська російська англійська
Завдяки малому бізнесу до бюджету Тернопільщини надійшло 370 млн. грн.
03.09.2012 | 17:53
Тернопільська ОДА

З нагоди відзначення Дня підприємця відбулася зустріч голови облдержадміністрації Валентина Хоптяна із підприємцями краю.

«Підприємництво активно заявляє про себе у різних сферах нашого життя, до нього залучаються з кожним роком дедалі більше енергійних та ініціативних людей, які роблять значний внесок у розвиток Тернопільської області, створення нових робочих місць, нарощування відрахувань до бюджету, запровадження інновацій у сфері виробництва та послуг, забезпечення населення необхідними товарами і послугами та реалізація соціальних проектів», - зазначив у своєму виступі Валентин Хоптян.

Він також зауважив, що у 2012 році в області проводиться реформування реального сектору економіки, що здійснюється через призму створення сприятливих умов для розвитку бізнесу, дерегуляцію, стимулювання залучення інвестицій, нарощення експортного потенціалу, наведення порядку у сфері землекористування.

Внесок підприємництва у соціально-економічний розвиток краю є значним. З кожним роком кількість діючих в області суб’єктів малого підприємництва зростає і на сьогодні становить 4,2 тис. малих підприємств та 29,2 тис. підприємців фізичних-осіб. Загалом по області в малому бізнесі зайнято понад 85 тис. осіб.

Частка малого підприємництва у загальній реалізації продукції (робіт, послуг) регіону становить 22,1%. У 2011 році від діяльності суб’єктів малого підприємництва до бюджету надійшло понад 370 млн. грн. Протягом 2011 та 7 місяців 2012 року в малому бізнесі створено близько 12,5 тисяч робочих місць.

 

версія для друку