українська російська англійська
Столична влада продовжує розширювати мережу органів самоорганізації населення
04.09.2012 | 15:50
Київська МДА

У 2012 році в Києві стартувала реалізація міської комплексної програми «Сприяння місцевому самоврядуванню та розвитку громадянського суспільства у м. Києві на 2012-2016 роки». Серед основних завдань цієї Програми: фінансова та матеріально-технічна допомога діючим ОСН столиці, підтримка ініціатив громадян щодо створення мережі нових органів самоорганізації, їх системна консультативно-методична підтримка.

Про результати впровадження Програми у столиці говоритимуть завтра, 5 вересня, у столичному Будинку вчителя. Участь у конференції «Роль органів самоорганізації населення у розвитку столиці» візьме голова КМДА Олександр Попов, перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак, заступник голови КМДА Олександр Пузанов, голови районів та близько двохсот представників діючих ОСН.

Протягом  грудня 2010 – липня 2012 року здійснено важливі кроки щодо розширення мережі ОСН столиці. На підставі дозволів, наданих Київрадою, за цей період було легалізовано 22 ОСН. На сьогодні в Києві загалом легалізовано 110 органів самоорганізації населення, з яких: будинкових – 41, вуличних – 4, квартальних – 8, мікрорайонних – 57.

Загалом на сьогодні ОСН охоплюють 736 тис. мешканців міста Києва.

Також значно покращилася ситуація щодо фінансової підтримки органів самоорганізації населення, які вперше за останні роки отримують не тільки кошти на заробітну плату, а й додаткові фінансові ресурси для реалізації заходів на виконання власних повноважень.

Важливим кроком у стимулюванні діяльності працівників ОСН столиці стало збільшення заробітної плати керівників та секретарів на 30% від посадових окладів.

Цікаво, що вперше за останні 5 років у рамках виконання заходів Програми було проведено конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. Переможцями конкурсу визначені 11 проектів та програм ОСН, які отримали відповідну підтримку влади для їхньої реалізації.

версія для друку