українська російська англійська
Уряд підтримав "Олімпійську надію-2022"
10.09.2012 | 18:35
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд підтримав національний проект «Олімпійська надія-2022»: створення спортивно-туристичної інфраструктури», затвердивши попереднє техніко-економічне обґрунтування нацпроекту, подане Державним агентством з інвестицій та управління національними проектами. Відповідне розпорядження Кабінет Міністрів ухвалив 10 вересня 2012 року.

Нацпроект передбачає здійснення заходів, необхідних, щоб у 2014 році подати до Міжнародного олімпійському комітету заявку на проведення в Україні зимових Олімпійських ігор 2022 року.

Зокрема, це будівництво у 2012-2021 роках спортивної інфраструктури, в тому числі гірськолижного комплексу «Боржава» на Львівщині. Також зведення об’єктів транспортної інфраструктури, в тому числі аеропортів, автомобільних доріг та об’єктів залізниць. Не менш важливим є спорудження інфраструктури розміщення, в тому числі олімпійських селищ, а також міжнародного медіа-центру.

Фінансування нацпроекту здійснюватиметься як за рахунок коштів приватних інвесторів, так і з державного та місцевих бюджетів.

Відповідно до розпорядження Уряду в місячний термін на розгляд Кабінету Міністрів мають бути подані пропозиції щодо визначення центрального органу виконавчої влади, до компетенції якого належатимуть питання координації діяльності з підготовки та супроводження заявки до Міжнародного олімпійського комітету про здобуття права на проведення в Україні у 2022 році зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор, а також здійснення заходів з підготовки інфраструктури, необхідної для проведення ігор.

 

версія для друку