українська російська англійська
Курсанти Академії внутрішніх військ МВС України урочисто присягли на вірність українському народові
17.09.2012 | 10:47
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Сьогодні в Академії внутрішніх військ МВС України 192 курсанти 2012 року набору склали Військову присягу на захист Батьківщини та вірність українському народові.

Начальник Академії генерал-лейтенант Степан Полторак привітав усіх присутніх зі святом та звернувся до першокурсників: «Я вітаю вас з урочистою подієюскладанням Військової присяги. Бажаю вам впевнено крокувати обраним шляхом, з честю та гідністю долати усі труднощі служби. Ставши воїном-правоохоронцем, докладайте усіх зусиль на зміцнення авторитету Внутрішніх військ МВС України. Бажаю вам високих успіхів у навчанні та службі».

Курсант-першокурсник факультету економіки та менеджменту Владислав Грицай привітав товаришів по зброї зі складанням Військової присяги: «Від імені молодого поповнення запевняю усіх у тому, що ми з товаришами з честю та гідністю будемо нести відповідальне та почесне звання воїна-правоохоронця. Ми гідно продовжимо славні традиції своїх попередників».

Особовий склад Академії вшанували пам’ять загиблих в роки Великої Вітчизняної війни вихованців училища хвилиною мовчання та покладанням квітів до Стели Героїв.

версія для друку