українська російська англійська
Тарифи на житлово-комунальні послуги у столиці не будуть підвищуватися
19.09.2012 | 12:05
КИЇВСЬКА МДА

Тарифи на житлово-комунальні послуги у столиці не підвищуватимуть. Про це, відповідаючи на запитання користувачів соціальної мережі Facebook у прямому ефірі телеканалу «Київ», заявив голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов. За його словами, тарифи на житлово-комунальні у столиці, дійсно є суттєво заниженими і економічно необґрунтованими, утім, завдяки підтримці Уряду цього року Київ має достатнє фінансування для того, щоб компенсувати різницю між собівартістю і тарифами ЖКП.

«Завдяки конструктивній співпраці з Урядом і Верховною Радою ми отримали 3 мільярди гривень на компенсацію різниці в тарифах. Фактично, це гроші, які кияни заощадили, залишили у своїх сімейних бюджетах. Тому ми впевнено входимо в опалювальний сезон, маючи переконання, що у нас вистачить коштів, аби забезпечити тепло у домівках киян. Варто зазначити, що така конструктивна співпраця з Урядом склалася лише в останні роки, а тому нам досі доводиться розраховуватися з боргами попереднього керівництва міста, яке, аби компенсувати різницю в тарифах, вдалося до залучення кредитних коштів», – сказав Олександр Попов.

Місто готове до початку зимового періоду і з точки зору надійності мереж. Як розповів Олександр Попов цього року «Київенерго» інвестувало у їхню заміну та капітальний ремонт понад 200 мільйонів гривень.

«Нині «Київенерго» не лише дослуховується до побажань територіальної громади та міської влади, але й інвестує в оновлення міських мереж. Торік вклали 300 мільйонів гривень, у 2012 році – планується понад 200 мільйонів. Цього року ми мали близько 1,2 тисячі поривів на теплових мережах при випробуваннях. Усі ці ділянки мереж замінено або буде замінено до початку опалювального сезону. При чому йдеться не про латки на трубах, а про їх повноцінний капітальний ремонт і заміну. Ми дійсно дуже конструктивно співпрацюємо з «Київенерго», наразі це підприємство – один із найнадійніших партнерів міста», – наголосив Олександр Попов.

версія для друку