українська російська англійська
В.Семиноженко: Інтернет-активісти створять Молодіжну громадську раду з електронного урядування
20.09.2012 | 15:54
Прес-служба ДЕРЖАВНого АГЕНТСТВа З ПИТАНЬ НАУКИ, ІННОВАЦІЙ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

20 вересня Голова Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України, заступник Голови Координаційної ради з впровадження в Україні міжнародної ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд» Володимир Семиноженко привітав за допомогою Skype учасників Міжнародного форуму «Громадські інновації».

Мета Форуму – обмін досвідом та ідеями щодо впровадження соціальних інтернет-проектів. Ідея проведення заходу належить ініціативній групі, до якої ввійшли автори багатьох проектів, що представлені на Форумі. Зокрема, це УкрЯма (поліпшення якості доріг в Криму), «Таблеточки» (спільне фінансування ліків для хворих дітей), «DelaiSam» (благоустрій дворів міською громадою), «Риндаом» (мобілізація населення під час повеней), «Так-Так-Так» (спільна юридична допомога он-лайн) та інші.

Голова Держінформнауки підкреслив, що досвід та креативний підхід до справи учасників Форуму є дуже важливим для спільної роботи над розширенням функціоналу та вдосконаленням сервісів електронного уряду. «Наразі ми працюємо над мінімально життєздатним продуктом, як це називають стар-апери, й хотіли би у подальшому розширювати його функціонал, виходячи із потреб громадян», - зазначив Голова Держінформнауки.

Він звернувся до інтернет-активістів з пропозицією сформувати Молодіжну громадську раду з електронного урядування. Ця ідея викликала велику зацікавленість та була підтримана учасниками Форуму. Як стало відомо, спочатку Рада працюватиме як група у Facebook, але разом із накопиченням ідей і проектів її учасники та представники органів влади перейдуть до спілкування офф-лайн. «Україна має стати країною інноваційних інтернет-проектів», - підсумував Володимир Семиноженко.

 

версія для друку