українська російська англійська
Микола Азаров поспілкувався з користувачами Фейсбука
20.09.2012 | 19:30
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр Микола Азаров в черговий раз поспілкувався з користувачами  соціальної мережі Фейсбук та зробив низку доручень щодо вирішення проблемних питань.

Він підкреслив, що діяльність Уряду спрямована на реалізацію соціальних програм з покращення добробуту громадян, і відповідно їх виконання перебуває на контролі.

Реагуючи на звернення щодо затримок із виплати зарплат вчителям, Микола Азаров наголосив на персональній відповідальності керівництва за невчасну виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери.

Прем'єр-міністр звернув увагу на те, що Уряд продовжує підвищувати оплату праці бюджетним працівникам. Він повідомив, що у проекті держбюджету 2013 року передбачено збільшення видатків на зарплату працівникам сфери соціального захисту населення.

Також Прем'єр-міністр пообіцяв розібратися, чому не повертають дитячий садочок селу  Русанів Броварського району Київської області. Він нагадав, що Уряд прийняв рішення повернути всі дитячі садочки у комунальну власність. «Ми прийняли на засіданні Уряду рішення повернути всі дитсадки, і тому Фонд держмайна не має права не виконувати рішення Уряду», - сказав він.

Під час спілкування з користувачами Фейсбуку Микола Азаров відповів також на запитання гуманітарного напрямку, забезпечення громадян доступним житлом тощо. 

версія для друку