українська російська англійська
Полтавська ОДА: На розвиток села спрямовано майже 140 млн. грн.
21.09.2012 | 11:40
Полтавська ОДА

Останні роки на Полтавщині стали періодом відновлення інфраструктури села та залучення молоді до роботи у сільській місцевості.

Полтавська область минулого року прийняла обласну Програму соціального розвитку сільських населених пунктів Полтавської області.

"Про ефективність наших дій з її виконання свідчать сотні прикладів та красномовні цифри. У селах області відкрили 68 дитячих садків та ще 300 відремонтували. Збудували, відновили та відремонтували майже півтисячі шкіл, майже 300 медичних закладів, більше 400 будинків культури, 270 спортивних об'єктів, близько 400 об'єктів торгівлі», - розповів голова Полтавської ОДА Олександр Удовіченко.

За його словами, на зазначені цілі витратили майже 140 млн. грн.

Ще одним кроком професійної владної команди є створення нових робочих місць на селі та заохочення молоді працювати в сільській місцевості. Так, відповідно до нового Закону «Про зайнятість населення», який вступить у дію з 1 січня наступного року, спеціалістам, які починатимуть свій трудовий шлях на селі запропонують 10 мінімальних зарплат та житло. Як повідомила директор Обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва,  це стосується медиків та вчителів, проте наразі Уряд працює, щоб цей перелік професій розширити.

Олександр Удовіченко висловив переконання, що якісно змінити ситуацію на селі можливо лише забезпечивши якісні медичні послуги, освіту, розвиток спорту, культури, організувавши побут, над чим нині активно працює влада.

 

 

версія для друку